Průmyslová svítidla

Dodáváme průmyslová svítidla, průmyslová LED svítidla, zářivková svítidla, světlomety a reflektory. Tato svítidla se používají pro osvětlení vnitřních i venkovních průmyslových prostorů (pro haly, chodby, dílny, garáže, sklepy, sklady, čerpací stanice apod. ). Dále dodáváme svítidla určená pro osvětlení reklamních ploch a billboardů, sportovišť, fasád a architektonických celků, stadionů, parkovišť a také svítidla s vysokou odolností vůči agresivním chemickým látkám např. prachu a stříkající vodě. Svítidla v této kategorii se vyznačují velikou rozmanitostí technických parametrů, tvarů, materiálů a světelných vlastností.

prumyslova-svitidla-celek

Výhody průmyslových svítidel

  • Odolná i do těžkých provozních podmínek
  • Výborná svítivost splňující i vyšší nároky na osvětlení
  • Energeticky úsporné

Ukázka nejčastěji prodávaných průmyslových svítidel:

 

FARMER I LED

prumyslova-svitidla-farmer-I-ledprůmyslové svítidlo

Pro osvětlení průmyslových prostorů vnitřních i venkovních.

Dle přání i provedení svítidel se zesílenou korozivní ochranou – verze „pz“, provedení s ocelovým ochranným košem – verze „K“, provedení s polykarbonátovým ochranným košem a nerezovými uzávěry – verze „p“. Svítidla se vyrábí v provedení s  elektronickým regulovatelným předřadníkem (EVG DIMM), který umožňuje regulaci světelného toku a tím i příkonu svítidla na 50 %. Svítidla jsou vybavena samoresetující tepelnou pojistkou a přepěťovou ochranou až do 4 kV.

Technický popis: Těleso je z ocelového plechu povrchově upraveno práškovou barvou. Anorganický skleněný kryt s těsněním a ochranným košem jsou k tělesu připevněny čtyřmi kovovými uzávěry. Uvnitř svítidla je zabudovaný LED modul, který se skládá z desky osazené LED diodami a napájecího zdroje. Podle jednotlivých typů jsou součástí svítidla: připojovací skříň ze slitiny AlSi, ocelová trubka povrchově upravena práškovou barvou nebo pozinkovaný výložník z ocelového plechu. Svítidlo se vyrábí jako průchozí, je vybaveno dvěma kabelovými vývodkami. Maximální průřez připojovacích vodičů je 4 mm2. Instalace na strop nebo na stěnu.

 

TUB II LED

prumyslova-svitidla-tub-ledprůmyslové svítidlo

Pro osvětlení průmyslových prostorů vnitřních i venkovních.

Svítidla se vyrábí v provedení s  elektronickým regulovatelným předřadníkem (EVG DIMM), který umožňuje regulaci světelného toku a tím i příkonu svítidla na 50 %. Svítidla jsou vybavena samoresetující tepelnou pojistkou a přepěťovou ochranou až do 4 kV. Nouzové provedení svítidla typ 591 34 01EM se vyrábí v provedení pro trvalé (M) i netrvalé (NM) nouzové osvětlení, s autonomností 3 hodiny.

Technický popis: Těleso a příruba svítidla jsou odlitky ze slitiny AlSi povrchově upraveny práškovou barvou. Optický kryt je z tvrzeného skla. Po bocích tělesa jsou dvě kabelové vývodky. Uvnitř svítidla je zabudovaný LED modul, který se skládá z desky osazené LED diodami a napájecího zdroje. Svítidlo je konstruované jako průchozí. Při použití svítidla jako koncové se volná kabelová vývodka zaslepí zátkou. Max. průřez připojovacích vodičů je 2,5 mm2. Instalace na strop, na stěnu nebo na jiný pevný podklad (konstrukci) zajišťující pevné spojení.

 

TURTLE

prumyslova-svitidla-turtleprůmyslové svítidlo

Pro osvětlení průmyslových prostorů vnitřních i venkovních.

Technický popis: Těleso a příruba svítidla jsou odlitky ze slitiny AlSi povrchově upraveny práškovou barvou. Optický kryt je z tvrzeného skla. Po bocích tělesa jsou dvě kabelové vývodky. Uvnitř svítidla je zabudována elektrovýzbroj. Svítidlo je konstruované jako průchozí. Při použití svítidla jako koncové se volná kabelová vývodka zaslepí zátkou. Max. průřez připojovacích vodičů je 4 mm2. Instalace na strop, na stěnu nebo na jiný pevný podklad (konstrukci) zajišťující pevné spojení.

 

FARMER II

prumyslova-svitidla-farmer-II-ledprůmyslové svítidlo

Pro osvětlení průmyslových prostorů vnitřních i venkovních.

Dle přání i provedení svítidel se zesílenou korozivní ochranou – verze „pz“, provedení s ocelovým ochranným košem – verze „K“, provedení s polykarbonátovým ochranným košem a nerezovými uzávěry – verze „p“, provedení s elektronickým předřadníkem (EVG) – verze „EP“

Technický popis: Těleso je z ocelového plechu povrchově upraveno práškovou barvou. Anorganický skleněný kryt s těsněním a ochranným košem jsou k tělesu připevněny čtyřmi kovovými uzávěry. Podle jednotlivých typů jsou součástí svítidla: připojovací skříň ze slitiny AlSi, ocelová trubka povrchově upravena práškovou barvou nebo pozinkovaný výložník z ocelového plechu. Svítidlo se vyrábí jako průchozí, je vybaveno dvěma kabelovými vývodkami. Maximální průřez připojovacích vodičů je 4 mm2. Instalace: Na strop, na stěnu.

 

STAR LED

prumyslova-svitidla-star-led-03průmyslové svítidlo

Pro osvětlení vlhkých, prašných průmyslových prostorů vnitřních i venkovních, jako jsou haly, sklady, dílny, chodby, sklepy, garáže, sportovní zařízení a prostředí, kde je důležitá energetická účinnost a dlouhá životnost světelného zdroje.

Technický popis: Těleso svítidla, uzávěry i optický kryt (opálový) jsou vyrobeny z polykarbonátu. Nosná deska s elektrovýzbrojí uvnitř svítidla je vyrobena z ocelového plechu, povrchově upraveného práškovou barvou. Maximální průřez připojovacích vodičů je 2,5mm2. Instalace na strop, na stěnu, lankovým závěsem.

 

prumyslova-svitidla-star-led-04

 

PEGAS

 prumyslova-svitidla-pegasprůmyslové svítidlo

Svítidlo pro osvětlení náročných průmyslových prostorů vnitřních i venkovních s vysokým stupněm mechanického namáhání.

Svítidla jsou standardně dodávány s kabelovými vývodkami M25 x 1,5 , dle přání i kabelové vývodky M20 x 1,5. Na objednávku: stínidlo 254.5021/01, ochranný koš 2-99.7461, držák 4-99.8103 pro uchycení na strop, držák 338.2735 pro uchycení na stěnu, klíč 3-99.6158/1

Technický popis: Těleso a příruba svítidla jsou odlitky ze slitiny AlSi povrchově upraveny práškovou barvou. Optický kryt je z kaleného skla. K horní části tělesa je připevněn ocelový závěs s okem. Po bocích tělesa jsou dvě kabelové vývodky. Uvnitř svítidla je zabudována ocelová základová deska s elektrovýzbrojí a reflektorem. Svítidlo je konstruované jako průchozí, pro třífázové zapojení (pěti žilový kabel).  Při použití svítidla jako koncové se volná kabelová vývodka zaslepí zátkou. Max. průřez připojovacích vodičů je 4 mm2. Instalace pomocí ocelového závěsu s okem ø 18 mm.

 

RPG I

prumyslova-svitidla-rpg1průmyslové svítidlo

Pro osvětlení sportovišť, reklamních billboardů, fasád budov, veřejných prostranství, ale i průmyslových prostorů.

Svítidla se vyrábí v provedení s elektromagnetickým předřadníkem (VVG), pro vysokotlaké sodíkové nebo halogenidové výbojky.

Technický popis: Těleso svítidla je hliníkový odlitek ze slitiny AlSi povrchově upravený práškovou barvou. Ve spodní části tělesa je přívodní kabelová vývodka. Uvnitř svítidla je připevněna základová deska s elektrovýzbrojí. Reflektor je symetrický z eloxovaného hliníkového plechu. Optický kryt je z tvrzeného skla. Ocelový držák umožňuje natočit světlomet do požadované polohy. Maximální průřez připojovacích vodičů je 2,5 mm2.

Instalace na strop, na stěnu nebo na jiný pevný podklad (konstrukci) zajišťující pevné spojení.